Çekmeköy Alemdağ Emlak Konutları

Çekmeköy Alemdağ Emlak Konutları

Çekmeköy Nışantepe Mahallesin de bulunan Alemdağ Emlak Konutlar. Ulaşım, Manzrasi ve Çekmeköy ormanlarının tertemiz havası ile süper bir yaşam alanı. Alemdağ Emlak Konutlarında yaşam başladı.

Çekmeköy Alemdağ Nışantepe mahallesi Yavuz  Sultan Süleyman Köprüsü (3. Köprü) Bağlantı yolunun kavşağında ayrıca Şile oto yoluilede İstanbulun her alanına ulaşmak mümkün. Şile oto yolu Fatih Sultan Mehmet Köprüsü (2. Köprü) ve 15 Temmuz Şehitler köprüsüne (1. Köprüye) ulaşılıyor.

Çekmeköy Nışantepe Mahallesi Devlet okullarının yanında bir çok marka olmuş özel okulun bulunduğu bir mahalledir. Yeni konut projelerinin devam ettiği ve plan aşamasında olan konut projeleri ile modern bir şehir olma yolunda.

Çekmeköy Nışantepe mahallesindeki en öne çıkan kurum bölgenin ilk  üniversitesi olan Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy kanpüsü. 

Çekmeköy Alemdağ Nışantepe mahallesine toplu ulaşım: İstanbulun bir çok merkezi yerine direk otobüs seferleri vardır. Otobüs son durağı Nışantepe mahallesindedir. Mecidiyeköy, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Dudullu, Ataşehir gibi bir çok merkeze otobüs seferi vardır. Üsküdara direk Şile Oto Yolundan Giden otobüsleri var. Çekmeköy Alemdağ, Nışantepeden Üsküdar’a münibüs seferleri vardır.

ÇEKMEKÖY DE SATILIK SIFIR İSKANI ALINMIŞ DAİRELER, EMLAK ALIM SATIM KİRALAMA İŞLERİNİZ İÇİN EKİNOX GAYRİMENKUL

Alemdağ Emlak Konutları İstanbul ili, Çekmeköy ilçesi 526 ada/1 parselde sizi düşlediğiniz bir yaşama davet ediyor. Hep istediğiniz, doğayla iç içe ama şehre yakın, en üst seviyede güvenlikle donatılmış, sosyal imkanları olan, yeni dostluklar kurabileceğiniz, çocuğunuzun güvenle oyun oynayabileceği, kalitesi yüksek bir yaşam …

Çekmeköy, Alemdağ Emlak Konutları Projede,

146 adet 1+1 (58,20 ile 71,18 m²),

521 adet 2+1 (78,23 ile 108,80 m²),

408 adet 3+1 (124,56 ile 155,93 m²),

98 adet 4+1 (163,73 ile 194,01 m²) daireler ve

19 adet villadan (160,79 ile 173,35 m²) oluşan 1192 konut bulunmaktadır.

Bunların yanısıra, projede 8 adet ticari ünite (39,01 ile 214,72 m²) bulunmaktadır. 24 saat güvenlik, oyun alanları, açık ve kapalı havuz, fitness center, mağazalar, cami ve ilköğretim okulu gibi ihtiyaç duyacağınız her şey yanıbaşınızda…

Alemdağ Emlak Konutları’nda 75.600 metrekarelik konut alanının %80’i yeşil alan olarak ayrıldı. Yorucu bir günün ardından sevdiklerinizle vakit geçirip, stres atmak istediğinizde site içerisinde bulunan sosyal aktivitelerden yararlanabilirsiniz.

 Çekmeköy, Alemdağ Emlak Konutlarında Ayrıca;

%80’i parklar, çocuk oyun alanları ve diğer sosyal donatılara ayrılmış site yerleşimi,

Ortak alanlarda jeneratör, intercom ve uydu sistemi

Planlı peyzaj ve otomatik sulama sistemi,

Dinlenme terasları, yürüyüş parkurları ve bisiklet yolları

Basketbol, voleybol sahası ve tenis kortu

Her blokta çift asansör

1205 adet kapalı, 263 adet açık olmak üzere 1468 adet otopark, açık misafir otoparkı

Kapalı ve açık yüzme havuzu

15 Ekim 2017
822 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?