Çekmeköy de Gayrimenkul Yatırımı Yapmak İsteyenler

Çekmeköy de Gayrimenkul Yatırımı Yapmak İsteyenler

İstanbul da Çekmeköy  Gayrimenkul yatırımı yapılacak  bölgelerde biri. Şehrin içinde fakat ormana komşu olun ve Çekmeköy de 2018 yılının ilk  yarısın da fiyatlar yükselmeden konut almanın tam zamanı.

Çekmeköy de fiyatlar neden mi yükselecek?

İstanbulun konut yatırımı yapılacak önde gelen ilçelerinden  biri olan Çekmeköyde Üsküdar, Ümraniye, Dudullu Metrosu önümüzdeki aylarda hizmete girecek. Çekmeköy seyir terası çalışmaları hızla devam ediyor. Sancaktepe hastane, Çekmeköy, Yenidoğan,  Sultanbeyli metro inşaat çalışmaları devam ediyor. Çekmeköy devlet hastanesi inşaatı çalışmalarında sona geliniyor. Ağaoğlu Çekmeköy park inşaatı yükselmeye başladı. Çekmeköy bölgesinde  özel okul inşaatları  da hızla devam ediyor. Özellikle Çekmeköy merkezmahallesinde ve

Çekmeköy Nışantepe mahallesi özel okullar bölgesi olma yolunda. Nışantepe mahallesi Özel okullar ve üniversitele ve marka konut projeleri ile öne çıkıyor. Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy kanpüsü Nışantepe mahallesinde bulunmaktadır.

Nışantepe Mahallesinde Emlak Konut Alemdağ konutları ve Nef Çekmeköy konut projeleribulunmaktadır. Nef Çamlıtepe, Nef Ormantepe, Nef Koruköy proje inşaatları devam etmektedir.

Nışantepe mahallesinde ne yatırımı yapılır?

Çekmeköy Nışantepe mahallesinde  yapılacak gayrimenkul yatırımı arsa yatırımıdır. Bölgede arsaalmanın tam zamanı.

Çekmeköy Nışantepe mahallesinde satılık arsalar

Nışantepede satılık 920 metre müstakil tapulu imarlı arsa Ekinox Emlak tarafından satılmaktadır. Nışantepede satılık arsa fiyatı 2.150.000 Tl den satıştadır. Kaçırılmayacak fırsat bölgedeki son satılık arsalardan. Yine Ekinox Emlak tarafından Çekmeköy Nışan tepe mahallesinde 7.000 metre  bir arsadaha satıştadır. Bu satılık arsalarla ilgili bilgiler satılık arsa ilanları web sayfamızın bölümünde görebilirsiniz.

Çekmeköy de Satılık Daireler. Sıfır İskanı Alınmış Kat mülkiyeti tapulu. Hemen tapu hemen taşın oturuma hazır daireler sizi beklemektedir.

Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesin de Satılık Daire

Mehmet Akif mahallesi Çekmeköyde  toplu ulaşımın geçtiği Şile yolu Ulubatlı, Şahinbey caddeleri arasındadır. Çekmeköy mehmet akif mahallesinde satılık iki oda salon 85 metre yüksek giriş daire satılıktır. Dairemiz sıfır. Krediye uygun. İskanı alınmış. Kat mülkiyeti Tapuludur. Oturuma hazır. Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesindeki bu dairenin Satış fiyatı 275,000 TL  Merkezi yerde toplu ulaşıma,Çarşıya,Pazara,Okula Avm lere yakındır. Detaylı bilgi için web sayfamızdaki satılık daireler bölümüne veya ana sayfaya bakın.

Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesinde Satılık Daireler

Çekmeköy mimar Sinan mahallesi toplu ulaşıma yakınlığı ve  Çekmeköy ün yeşil ormanlarının hemen yanın dabulunuyor. Çekmeköy Şahinbey belediye otobüslerinin son durağına ve Çekmeköy ,Ümraniye münübüsleri sondurağına ve Çekmeköy,Kadıköy,Üsküdar dolmuşlarının son durağına yürüme mesafesinde. Çekmeköylülerin en çok uğradıkları gezdikleri,spor yaptıkları Doğa parkın yanın da bulunan satılık dairelerimiz. Dublekx daire iki adet

Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesindeki satılık dublekx dairelerimiz sıfır. İskanı alınmış kat mülkiyeti tapulu. Oturuma hazır. Satılık dublex daireler 200 metre,İki girişli, 4 oda 2 salon 2 mutfak 2 banyo wc li teraslı orman manzaralı. satış fiyatı 650.000 TL

Çekmeköy Mimar Sinan mahallesinde Satılık Dublex daire

Bu daire sıfır yatırımlık. Haziran 2018 de teslim inşaat işlerinde son işler yapılıyor 160 metre kelepir fiyat. konut yatırımı yapmak isteyenler için kaçmazfırsat. Emsal  dublex daireler bölgede 400.000-450,000 Tl arasında satılmaktadır. Merkezi yerde toplu ulaşıma 100 metre mesafede . İster al kendin otur istersen kiraya ver. İstersen al sat kısasürede kar et.

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Satılık Daireler

Çekmeköy merkez mahallesinde satılık sıfır,krediye uygun, iskanı alınmış, kat mülkiyeti tapulu daireler.İnşaatı  2017 yılı sonunda tamamlanan projede  satılık Daireler.

Çekmeköy Merkez mahallesinde satılık Bahçe katı daire

Bahçe katı dairemiz sıfır oturuma hazır. İskanı alınmış,kat mülkiyeti tapulu. İki oda salon mutfak banyo wc li. Asansörlü. Bu bahçe katı  diğer bildiğiniz bahçe katıları gibi değildir.  Toprağa gömülü değil aydınlık etrafı açık. Kot farkından dolayı. Apartmana ayit olan bahçeye yanlızca bahçe katından çıkılıyor. Bahçe yaklaşık 100 metre. Çekmeköyde satılık bahçe katı fiyatı 250.000 TL yatırımlık

Çekmeköy Merkez mahallesinde Satılık Daire 2+1

Bu prujede bulunan  ara katı dairelerde iki oda salon mutfak banyo wcli 85 metre çeşitli daireler vardır. Ön yola ve arka bahçeye bakan sıfır iskanı alınmış kat mülkiyeti  olan daireler asansörü. Çekmeköy merkez mahallesinde satılık arakatı dairelerin fiyatları:290,000 TL 300,000 TL arasında değişmektedir.

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Satılık Dublex Daireler

Çekmeköy merkez mahallesin de satılık üç adet sıfır dubleks daireler satılık. 170 metre dubleks bölümünde tavan yüksek en alçak tavan 2 metre. Orman manzaralı. Yeşiltepe belediye otobüs ve münübüs durağına  yürüme mesafesinde. Ormana 100 metre mesafede.

İskanı alınmış kat mülkiyeti tapulu. Dublex daireler 450,000 Tl

Çekmeköyde sizde dairenizi satmak,Kiraya vermek isterseniz Ekinox Emlak aramanız yeterli 0542 272 50 04

03 Mayıs 2018
567 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?