Çekmeköy Merkez Mahallesinde Konut’lar Değerleniyor

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Konut’lar Değerleniyor

İstanbulun son yıllardaki en gözde yerleşim bölgelerinden biri olan Çekmeköy ilçesi konutlar değerleniyor. Çekmeköy ağustos 2017 sondunda hizmete girecek metro ve ilçede yapılan diğer yatırımlarla ve İstanbulun en yeşil olması nedeniyle değerlenmeye devam ediyor.

Çekmeköy, Sancaktepe, Dudullu, Ümraniye, Üsküdar güzergahında çalışmaya başlayacak metrosu konut değerlerine değer katacak.

Çekmeköy Merkez Mahallesi’ndeki deniz seviyesinden 270 m yüksekliğindeki tepeye yapılan Çekmeköy Seyir Tepesi çalışmaları sürüyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Çekmeköy Belediyesi iş birliği ile yapılan Çekmeköy Seyir Tepesi, içerisinde yer alan özellikleriyle İstanbullular’ın uğrak mekanları arasında yer almak için gün sayıyor.

Çekmeköy Seyir Tepesi’nin içerisinde; park ve yeşil alanlar, hobi bahçeleri, tematik yürüyüş parkurları, tenis kortu, bisiklet parkuru, biyolojik gölet, futbol ve basketbol sahası, bulunacak.

İstanbul ve Çekmeköy manzarasına sahip seyir kulesinin yapımında da son aşamaya gelindi.

Çekmeköy merkez mahallesinde yapılan bu güzel eser bu mahalleye değer katacak. Bu mahalleden konut almayı düşünenler fırsat kaçmadan fiyatlar yükselmeden dairelerini almalarını öneriyoruz. Seyir tepesi hizmete girdiğinde fiyatlar yükselecektir.

Merkez Mahallesin de Seyir tepesinin olduğu bölgede daire fiyatları

Çakmeköy Merkez Mahallesinde Satılık Bahçe Katı: Bölgede aydınlık bahçesi olan bahçe katı daire 250.000 TL sıfır krediye uygun yaklaşık 100 metre bahçesi var. Üç tarafı bahçe aydınlık 2+1

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Satılık Giriş Katı: Merkez mahallesinde giriş katı 2+1 daire 80 metre. Sıfır krediye uygun. Mutfak dolapları banyo dolapları var. Duşakabinli. Satış fiyatı 260.000 Tl

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Ara katı Daireler: Ara katı daireler sıfır 2+1 krediye uygun 280.000 TL, 300.000 TL arasında değişiyor. Daireler asansörlü, Isı yalıtımlı, Mutfak dolapları, banyo dolapları, Duşakabinli. Apartmanın asansörü geniş ferah. Bazı binalardaki gibi 6 kişilik yazıp kabine iki kişinin zor sığdığı asansörler gibi değil. Konu alırken Asansöre kabin genişliğine ve motor güçüne de dikkat edilmeli. Daha sonra birçok sorun çıkıyor. Daireyi aldıktan sonra asansöre masraf yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Değerlenecek olan Çekmeköy Merkez mahallesinden sizde konutunuzu alınız.

Ekinox Gayrimenkul 0542 272 50 04

28 Ağustos 2017
991 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?