Çekmeköy’de Konut Yatırımı Yapmak

Çekmeköy’de Konut Yatırımı Yapmak

İstanbul’un son yıllarda konut sektöründe gözde bölgelerinden olan Çekmeköyde konut alanların tercih ettikleri ilçe oldu.ÇEKMEKÖYDE_SATILIK_VİLLA

Çekmeköy sırtını dayadığı ormanları ve önünden geçen Şile oto yolu ile şimdide üçüncü boğaz köprüsünün bağlantı yolları ile ulaşım sorunu olmayan nadir ilçelerden biri. Toplu ulaşımda’da sorunu olmayan Çekmeköy 2016 yılı içinde hizmete girecek olan metrosu ile de gözde yaşam alanı olma yolunda.

Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe metrosu son yapılan duyurulara göre 2016 yılı içinde hizmete girecek. Çekmeköy metrosununda hizmete girmesiyle Çekmeköy’de konut ve iş yeri fiyatları pirim yapacaktır.

Çekmeköy de konut projeleri ve villa projeler yanında apartman daireleri ile de konut yatırımcılarının beyenisine sunulmuştur.

Çekmeköyde bulunan bazı konut projler. Alemdağ Emlak Konut, Taşdelen Köytür, Fibalife,Beşyıldız konutları, Willa Projeleri: Mayavera, Rapsodi, Villa belde, Çekmeköy Ömerlide kasaba

Burada şundanda kısaca bahsetmek gerekir. Çekmeköy de olmamasına rağmen Çekmeköy’de diye pazarlanan konut projeleride vardır.Ümraniye Dudullu ve Sancaktepede olmasına rağmen çekmeköy ve Çekmeköy bölgesi diye pazarlanan projeler ve bu konutları pazarlayan marka gayrimenkul firmalarıda ?

Çekmeköyde Olmayan Konut Projeleri:Metrogarden, Evidea, Sinpaş Aqua City, İdalistkent, Sinpaşın Çekmeköyde projesi yoktur.

Ulaşım ve doğası ile sakin bir hayat için İstanbulun bu güzel ilçesi sizide bekliyor. Çekmeköy Taşdelen ve Alemdağ bölgelerinde konut projelerinde ve apartman dairelerinde size uygun bir daire vardır.

Çekmeköy’de bulunan tüm gayrimenkullerinizi satmak kiralamak için Ekinox Gayrimenkul

Çekmeköy de Konut İşyeri almak için Ekinox gayrimenkul hizmetinizde. 0542 272 50 04

Güncel Emlak Gayrimenkul Konut haberleri için www.emlakdergisi.net   www.emlakmagazin.net

24 Mart 2016
1.018 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?