Çekmeköyde Satılık 2+1 Daire

Çekmeköy Merkez mahallesi Yeşil Tepede münübüs otobüs duraklarına yaklaşık 150 metre mesafede. Toplu ulaşıma yakın. Ormana manzaralı. İSKANI ALINMIŞ

Ulaşım: Çekmeköy Merkez Mahallesi Yeşiltepe ye ulaşım imkanı Ümraniyeden Münübüs seferleri vardır. Çekmeköy Merkez mahallesi yeşil tepeden Kartal, Üsküdar, Kadıköy, Sancaktepe, Samandıra, Taşdelen, Alemdağ, Ömerli, Dudullu gibi bir çok merkezi yere Belediye Otobüsü seferleri vardır. Dairelerimiz Son durağa 150 metre mesafededir.

Kendi aracınızla ulaşım: Şile otoyolu ile istanbul’un her yerine ulaşmak mümkün. Kanuni Sultan Süleyman köprüsü bağlantı yollarına yakındır.

Çekmeköy Seyir tepesi ve piknikalanı yürüme mesafesinde yapılmaktadır.Önümüzdeki yıl hizmete girecektir. Yeşiltepenin değeri artacaktır. Çekmeköyde en sakin mahalle olan. Çekmeköy Merkez mahallesi Yeşiltepe buprojeyle birlikte dahada değerlenecektir.

Arakatı 85 metre daireler. Apartman da 11 adet satılık daire vardır.

Çekmeköy  Merkez mahallesinde Satılık Daire:Bahçe katı aydınlık ferah 100 mere bahçel.Üç tarafındageniş bahçe vardır. İki oda, Salon, Mutfak,Banyo Wc.Mufak ve Banyo Dolapları vardır, Duşakabin var.

Çekmeköyde Satılık Daire fiyatı 260.000 TL.

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Satılık Giriş KatıDaire: Giriş katıdairemiz düz giriş. İki oda, Salon, Mutfak, Banyo wc. Mutfakta tezgah altı ve tezgah üstü dolaplar vardır. Mutfakta  havalandırma için fan vardır. Duşa kabin var. Giriş kat iki adet daire. Birinde 15 metre Balkon vardır.

Çekmeköyde Satılık Giriş Katı Daire Fiyatları: Balkonlu olan 300.000 Tl

Çekmeköyde Satılık Arakatı 2+1 Daire:  Arakatlarda 3 adet daire vardır. İki daire yola bakıyor. Bir daire arka ve yan bahçeye bakıyor. İki oda, Salon, Mutfak, Banyo wc, Balkon, var. Mutfak ve banyo dolapları vardır. Duşakabin  var. Apartmanda toplam 15 daire var. Asansör var. Apartmanın bodrum katında ortak kulanım  depo,sığınak, Su deposu hidrofor var.

Ara katı Dairelerin satış fiyatları:  350.000 TL

Çekmeköyde Satılık Dubleks Daireler: Üç  adet dubleks dairemiz satılık. Dairelerimizin üçüde orman  manzaralıdır. Yüksek tavanlı. En alçakyeri 180cm Rahatca yürünebilir. Alt girişi 2+1 olan dairemizde mutfak,banyo wc var. İçerdenyukarı çıkılıyor.Üst katda salon vemutfak. Geniş bir oda. Banyo.Teras vardır.

Çekmeköyde SatılıkDubleks DaireFiyatları: 500.000 TL. 550.000 TL.

18 Ekim 2019
1.076 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?