Çekmeköyde Satılık Dubleks Daire 200 Metre

Çekmeköy Mehmet Akif mahallesinde Madenler metro durağına 100 metre mesafe,Şile oto yoluna 50 metre mesafede satılık dubleks daire.Merkezi yerde toplu ulaşıma yakın,ulaşımı kolay,çarşıya avm lere yakın  geniş ferah dubleks daire.

Çekmeköy satılık daire.Apartman bilgileri: Dairemizin bulunduğu apartman bahçe katı, Zemin kat ve üzerindeki iki kat. Düz giriş katından itibaren üç katlı çift daireli bir binada. Apartmanda asansör yoktur. Daireye iki kat merdiven yürüyerek çıkılır. Geniş kullanışlı basamak.Mantolamalı

Çekmeköyde Satılık Daire Özellikleri: Dairemiz dubleks daire 200 metre. Giriş katında Bir geniş salon,salondan çıkılan balkon, Geniş kulanışlı mutfak, Banyo wc li, İki geniş oda, odanın birinin önünde balkon.Üst kata çıkan granit kaplamalı merdiven.

Üst Kat: Salon geniş ve yüksek tavanlı, İki oda önde ve arkada geniş teraslı. İki girişli istenirse iki ayrı daire olarak kulanılabilir. Dairemiz toplam 200 metre. Kat ittifakı tapulu.Kradiye uygundur.

Ulaşım: Çekmeköyde ulaşım bakımından en önde olan Mehmet Akif mahallesinde Madenler durağına yanlız yüz metre mesafede olan dairemiz.

Madenler durağından İstanbul’un bir çok merkezine direk otobüs seferleri var. Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Kadıköy, Mecidiyeköy, Topkapı, Kartal, Sultanbeyli, Ataşehir, Beşiktaş gibi bir çok merkeze otobüs gitmektedir.

Metro ulaşımı: Çekmeköy, Dudullu, Ümraniye, Üsküdar metrosu 2018 yılı Haziran ayında hizmete girecektir. Bu metro hattı Üsküdar, Ümraniye arası çalışmaya başlamıştır.Sancaktepe devlet hastanesi, Madenler, Yenidoğan, Sultanbeyli metrosu için de çalışmalar başlamıştır.

Çekmeköyde Satılık Dubleks Daire: 450.000 TL. +Masraflar Tapu Komisyon

Çekmeköyde satılık bu  daire yatırımlık. Yüksek kira getirisi olur

14 Nisan 2018
492 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?