Çekmeköy’de Satılık Daire Fiyatları 2017

Çekmeköy’de Satılık Daire Fiyatları 2017

İstanbulun gözde yaşam merkezlerinden biri olan Çekmeköy’de satılık daire fiyatları.Aileniz ile huzur içinde yaşayacağınız bu ilçede sizde bir daire alabilirsiniz. Çekmeköyde satılık daireler. Üst gelir gurubundakiler için konut projeleri ve Villaların Yanın da Orta  gelir gurubu içinde konutlar üretilmektedir.

Sizler İçin Çekmeköy de satılık daire fiyatları. Çekmeköyde Apartmanlardaki daire fiyatları

Öncelikle İstanbul’un bu güzel ilçesini tanıyalım.

Çekmeköy bir tarafı ormana  komşu ve bölgenin yeşil olmanlarının içinde temiz oksijeni bol havasıyla İstanbul’un gözde yaşam alanlarından biridir.

Çekmeköy bir diğer tarafından Ümraniye, Dudullu, Sancaktepe ye Komşudur.

Çekmeköy de ulaşım:  İstanbul da ulaşım en büyük sorun. Çekmeköy ulaşım imkanları bakımından şanslı bir ilçedir.

Şile Oto yolu Çekmeköy de İlçenin bir bölümünde  kenarından bir bölümünde ilçenin içinden geçmektedir. Şile oto yolundan İstanbulu’n diğer ana yollarına bağlanmaktadır. 15 Temmuz Şehitler köprüsü ve Fatih Sultan mermet köprüsüne bağlanmaktadır.çekmeköyde-satılık-daire

Çekmeköy Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları giriş çıkış noktalarının olduğu bir ilçedir. Bu bağlantı noktaları. Çavuşbaşı Caddesi, Doğapark, Lojmanlar, Alemdağ Nışantepe.

Çekmeköyde toplu ulaşım: Toplulaşım belediye otobüsleri merkez durakları. Çekmeköy Şahinbey durağı bu duraktan İstanbulun bir çok merkezi yerine otobüs seferleri vardır. Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Kartal, Maltepe,  Mecidiyeköy, Beşiktaş,Şahinbey durağından Ümraniye çarşıyada münübüs durağı vardır. Çekmeköy Merkez Mahallesi Yeşiltepe’den yine Üsküdar, Kadıköy, Kartal, Çavuşbaşı caddesinden Ümraniye Hastane den kalkan otobüs Kavacık durağına gitmektedir. Alemdağ Nışantepe mahallesinden kalkan otobüsler Üsküdar, Kadıköy, Mecidiyeköy gibi merkezlere gitmektedir.Çekmeköy  Nışantepeden Üsküdar merkeze münübüs seferleri vardır. Çekmeköy Madenler bölgesindende bir çok merkeze otobüs seferi vardır. Sultanbeyli, Sancaktepe, Yenidoğan, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir, Dudullu, Samandıra bunlardan bir kaçıdır.

Çekmeköy Metro: Metro Çekmeköy de 2017 yılı Ağostos ayı sonunda açılacaktır. Son çalışmalar yapılmaktadır. Metro vagonları indirilmiştir. Bu metro hattına ek olarak bir metroda Taşdelen, Yenidoğan yönüne yapılacaktır.

Çekmeköy de okul Park Spor salonları, Kültürmerkezleri Piknik alanları Ormanlarıyla öne çıkan güzel bir ilçedir. Sakin huzur dolu bir yaşam alanı.

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Satılık Daire Fiyatları

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Bahçe katı daire fiyatları 90 metre bahçesi olan aydınlık bir dairenin satış fiyatı 250.00 TL Bu fiyatın altında yer isteyenler içinde daire vardır. Metresi küçülen ve bahçesi olmayan bu dairelerde 200.000 TL

Çekmeköy de Satılık Giriş Katı Yüksek Giriş Daireler

Çekmeköyde satılık giriş katı daireler  2+1 ve 85 metre  250.000 Tl 275.000 Tl arasında daireler vardır.

Çekmeköyde Satılık Ara Katı Daireler

Çekmeköy de ara katı daire fiyatları. Mahallelere göre değişmektedir. Sıfır İskanı alınmış daireler. Bu daireler 85 metre 2 +1. Daire fiyatları 275.000 TL  ile 300.000 TL arasında değişmektedir.

Çekmeköyde Satılık Dubleks Daireler

Çekmeköyde Satılık dubleks daire fiyatları 400.000 TL ile 500.000 Arasında 180 metre cıvarında güzel ferah manzaralı satılık dairelerde mevcut.

Etiketler: Çekmeköyde satılık daireler, Çekmeköyde satılık daire fiyatları, Çekmeköyde satılık bahçe katı fiyatları, Çekmeköyde satılık ara katı daire fiyatları, Çekmeköyde satılık dubleks daire fiyatları, Çekmeköyde satılık 2+1 daire fiyatları, Çekmeköyde satılık 3+1 daire fiyatları, Çekmeköy merkez mahallesinde satılık daireler, Çekmeköy mimar sinanda satılık daireler, Çekmeköy Şahinbeyde satılık daireler, Çekmeköy, Taşdelen, Alemdağ, Ömerli.

21 Mayıs 2017
878 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?