ÇEKMEKÖYDE SATILIK DAİRELER

Çekmeköy merkez mahallesinde satılık sıfır kerediye uygun daireler. İnşaat işleri hızla devam eden projede satılık 12 adet daire vardır. Mayıs 2017 de Teslim

Çekmeköy merkez mahallesinde satılık daireler.

Bahçe katı: İki oda,  Salon, Mutfak, Banyo wc, Asansör bahçe kata iniyor, Bahçe kat atdınlık toprağa gömülü değildir, Bahçe yanlızca bahçe katı sahibine ait,  Bahçe 3 mete en yaklaşık 40 metre boy. Bahçe katı su basma ihtimali yoktur.

Çekmeköyde satılık bahçe katının satış fiyatı   260.000 TL.

Çekmeköy de satılık giriş katı daireler: Giriş katı daireler yoldan düz giriştir merdiğen yoktur. Dairemiz 90 metre iki oda, Salon, Mutfak, Banyo wc. Giriş katı daire arka bahçe ve yan bahçeden bir  kat yukardadır. Ön bahçede toprakla ilgisi yoktur.

Çekmeköyde satılık giriş katı daire satış fiyatı:  265.000 TL.

Çekmeköyde satılık ara katı daireler: Çekmeköy merkez mahallesinde satılık ara katı daire. İki oda, Salon, Mutfak, Banyo wc, Asansörlü, Balkonlu, Çekmeköyde satılık ara katı daireler  6 adet aynı binada.

Çekmeköyde satılık ara katı dairelerin satış fiyatı: 330.000 TL 300.000 TL.

Çekmeköy de satılık dubleks daireler: Bu projede satılık 3 adet dubleks daire vardır. Daireler giriş katı 85 metre iki oda, salon, mutfak banyo wc ve balkon vardır. Salondan üst dublekse çıkılıyor.  Dubleksde Salon, iki oda, Banyo wc ve teras vardır. Asansörlü mantolamalı bina. Deprem yönetmeliklerine uygun olarak yapılmıştır.

Çekmeköyde satılık dubleks daireler satış fiyatı 500.000 TL. 550.000 TL.

Çekmeköy deki yeşil ormanlara yakın sakin temiz havasıyla ev alınacak bir yaşam alanıdır. Bu proje Çekmeköy otobüs duraklarıbıb son durağına yaklaşık 250 metre mesafededir. Ümraniye Çekmeköy münübüs durağınada 250 metre mesafededir.

Ekinox Gayrimenkul  0542 272 50 04  bilgi@ekinoxgayrimenkul.com

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Satılık Sıfır Daireler.Heman teslim, Hemen Tapu, 

Çekmeköy merkez mahallesinde satılık daireler, Çekmeköy de satılık daireler, Çekmeköyde sahibinden satılık daireler, Çekmeköyde sahibinden satılık daire, Çekmeköy emlak, Çekmeköy gayrimenkul, Çekmeköyde satılık daire.

30 Ağustos 2019
2.343 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?