ÇEKMEKÖYDE SATILIK DAİRELER

ÇEKMEKÖYDE SATILIK DAİRELER

Çekmeköy İstanbul’da ayrıcalıklı bir yaşam bölgesi ve Anadolu yakasının en güzel yerlerinden biridir.

İstanbul her gün genişleyen potansiyeli ile yüzyıllardır bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Alemdağ ormanının güneybatı kesiminde ve Keçiağılı Tepesinin güney yamacında yer alan Çekmeköy’ün tarihi Kanuni Sultan Süleyman (16. Yüzyıl) dönemine aittir. O dönemlerde Beykoz (Yoros) ilçesi olan Alemdağ ve Çekmeköydeki köyler ağırlıklı olarak orman ve tarla alanlarıydı.

1970’li yıllara kadar sosyal ve ekonomik yapısını koruyan Çekmeköy bölgesi, sanayi ve üretime dayanan ekonomik gelişmeler nedeniyle son yıllarda yeni bir kimlik kazanmıştır. Ancak alanı çevreleyen geniş çam ağaçları burayı Anadolu kıyılarındaki en huzurlu yerlerden biri haline getirmeye devam etmektedir.

Bugünlerde merkezi konumu ile en çok tercih edilen yerlerden biri olan Çekmeköyde yaşamanın pek çok nedeni vardır. Bunlardan birkaçına göz atacak olursak;

  • Şehrin göbeğinde merkezi bir bölge
  • Doğa ile çevrili, huzurlu bir semt
  • Canlı ve sosyal bir ilçe
  • Yatırımcı dostu değeri her gün yükselen bir muhitte ikamet etmek olarak sıralanabilir.

Biz Ekinox Gayrimenkul olarak Çekmeköy civarında satılık gayrimenkul konusunda daima size yardım etmeye hazırız. Her zevke ve bütçeye hitap eden Çekmeköyde satılık daireler veya Çekmeköyde satılık arsa porföyümüzle hizmetinizdeyiz. Çekmeköyde konut almak, satmak, kiralamak ya da kiraya vermek istediğiniz zaman lütfen bizimle iletişin numaramızdan temasa geçiniz. Emlak, konut, arsa arayışınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Emlakçılık çalışmasında Ekinox Gayrimenkul olarak çalışma sistemimiz ve amacımız öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Maddi kazanç daima ikinci planda kalmaktadır. Bu nedenle bizimle temasa geçtiğinizde sizleri ofisimizde görmekten ve karşılıklı olarak sohbet ederek nasıl bir konut edinmek istediğinizi detaylıca anlamak bizim ana hedefimizdir.

Çekmeköy Denince Neden Ekinox Gayrimenkul ?

Biz müşterilerimizle çalıştıktan sonra onları Ekinox ailesine dahil ediyoruz. Bu anlamda konut, arsa, dükkan vb. gayrı menkulü sattıktan ya da kiraladıktan sonra kesinlikle müşterilerimiz ile bağlantımızı koparmıyoruz.

Bizim gözümüzde konut satın almak ya da kiralamak bir kez olup biten bir iş değildir. Hayatın akışı içerisinde yaşam ilerledikçe, gelişen koşullara bağlı olarak süreklilik arz eden bir durumdur. Kişinin hayatında zaman içinde gelişen koşullara göre ( iş hayatı ilerlemeleri, çocuk sahibi olunması vb). değişen ihtiyaçlar doğrultusunda yeni konut ihtiyaçları şekillenmektedir. İşte bu nedenden ötürü biz de müşterimize bir kereye mahsus değil sürekli olarak hizmet vermek amacındayız. Yine bu nedenden dolayı bizim için müşteri memnuniyeti en önemli hedeftir.

Ekinox Gayrimenkul ailesine dahil olmak için lütfen bizi arayın ve istediğiniz gibi bir yaşama kavuşmak için hak ettiğiniz, arzuladığınız profesyonel hizmeti alın. Yeni bir taşınma ya da mülk edinmenin stresinden kurtulun, bu durumun keyfinin ve mutluğunun tadına varın.

15 Mayıs 2019
144 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?