Çekmeköy’de Satılık İmarlı Arsa 920 Metre

Çekmeköy’de Satılık İmarlı Arsa 920 Metre

Çekmeköy de Satılık Arsa.İmarlı,Müstakil Tapulu.Çekmeköy Nışantepe Mahallesinde Satılık Arsa.

Çekmeköy Nışantepe Mahallesi

Çekmeköy Nışantepe mahallesi Şile Otobanı, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantıları ve 3.Köprü bağlantı yolunun hemen yanında.Üsküdar,Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe metrosu  madenler durağına 4 km  mesafede bulunmakta.

2019’da hayata geçecek Taşdelen-Yenidoğan metro hattına sadece 2km uzaklıkta.Çekmeköy Nışantepe mahallesi 9500’ün üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Erkek Lisesi, SEV Amerikan Koleji, ALEV Okulları, Uğur Koleji gibi okullar bulunmakta.İstinye üniversitesi çekmeköy yerleşkesine 2 km mesafede bulunmaktadır.

Çekmeköy Nışantepede Satılık Arsa

Çekmeköy: Çekmeköy son yıllarda İstanbulun en gözde yaşam alanlarından biri olarak öne çıkıyor. Çekmeköy  yeşili ulaşımı ve bir çok konut ve villa siteleri ile öne çıkıyor. Çekmeköy Alemdağ Nışantepe mahallesi’de bölgenin bu gelişiminden nasibini almıştır.

Çekmeköy  Nışantepe: Nışantepe Alemdağ  Emlak Konut  sitesi, Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy kanpüsü ve Özel okullar ve ulaşım imkanları ile öne çıkıyor.

Çekmeköy Nışantepe mahallesine ulaşım. Şile oto yolu ile İstanbulun her yerine kolayca ulaşmak mümkündür. Yavuz Sultan Selim Köprüsü Çekmeköy Alemdağ Kavşağına Yakın mesafededir.

Çekmeköy Alemdağ Nışantepede Satılık Arsa:

Arsamız: 920 Metre, Köşebaşı, İmarlı, Müstakil Tapulu, İmar Kat Adedi 6,

Çekmeköy Nışantepe Mahallesi: Özyeğin üniversitesi çekmeköy kampüsü, Özel bahçeşehir okulları taşdelen fen ve teknoloji lisesi, İelev özel 125. yıl anaokulu, Nışantepe Ortaokulu, Nışantepe anaokulu, Alemdağ Emlak Konut Ortaokulu, Sev amerikan koleji. Çekmeköy Nışantepe mahallesi okullar bölgesi olarak öne çıkıyor. Yapım aşamasında olan okullarda inşaatları hızla devam ediyor.

Satış Fiyatı: 2.250.000 TL    920 Metre

İmar Bilgileri: Kat Adedi : 6, Ön Bahçe Mesafe 5 mt, Yan Bahçe Mesafe 4 Mt, Arka Bahçe 4 Mt, İnşaat Nizamı A, KAKS (Emsal 0.70)

Çekmeköy Nışantepe Mahallesi Avrupa’nın en büyük havalimanı olan 3.Havalimanı’na Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarının hemen yanında.

Yeni bağlantı yollarıyla Anadolu Yakası’nın iş merkezleri Ümraniye ve yeni inşa edilen Ataşehir Finans Merkezi‘ne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı‘na 10 dakika, Levent – Maslak bölgesine ise sadece 15 dakika mesafede.

Çekmeköy Nışantepe mahallesi Çekmeköy Alemdağda bulunan devlet hastanesine 5 dakika mesafede. Nışantepe mahallesi Ümraniye devlet hastanesine ve Sancaktepe devlet hastanesine ulaşmak çok kolaydır.

Çekmeköy Nışantepe Mahallesi Konut Projeleri

Nef Çekmeköy projesi inşaat alanında Nef Çamlıtepe, Nef Ormantepe, Nef Koruköy etaplar halinde yapılmaktadır.

Çekmeköy Alemdağ emlak konutları

Alemdağ Emlak Konutları İstanbul ili, Çekmeköy ilçesi 526 ada/1 parselde sizi düşlediğiniz bir yaşama davet ediyor. Hep istediğiniz, doğayla iç içe ama şehre yakın, en üst seviyede güvenlikle donatılmış, sosyal imkanları olan, yeni dostluklar kurabileceğiniz, çocuğunuzun güvenle oyun oynayabileceği, kalitesi yüksek bir yaşam …

Projede,

146 adet 1+1 (58,20 ile 71,18 m²),  521 adet 2+1 (78,23 ile 108,80 m²),     408 adet 3+1 (124,56 ile 155,93 m²),

98 adet 4+1 (163,73 ile 194,01 m²) daireler ve 19 adet villadan (160,79 ile 173,35 m²) oluşan 1192 konut bulunmaktadır.

 EKİNOX GAYRİMENKUL  0542 272 50 04

26 Eylül 2020
3.169 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?