Çekmeköye Ulaşmak Dahada Kolaylaştı

Çekmeköye Ulaşmak  Dahada Kolaylaştı

Çekmeköye Ulaşmak Yavuz Sultan Selim Köprüyle Dahada Kolaylaştı. Açılışı yapılarak hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü Çekmeköy’de yaşayanlara ve Çekmeköy’de  yaşamayı düşünenlere ulaşımda yeni altarnetifler sunmakta.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve bağlantı yolları ile Çekmeköy, Alemdağı, Nışantepe’ye ulaşılmakta. Nışantepeden Ümraniye yönüne TEM otoyoluna giden bir bağlantıyolu var. Bu bağlantı yolundan Çekmeköy, Çavuşbaşı yoluna ulaşmak mümkün. Yine aynı yoldan Şile oto yolu çamlık mevkine Çekmeköy kışlası önünden bağlanmaktadır. Çamlık bağlantı yolundan  Çavuşbaşı çıkışı ile çamlık çıkışı arasında Çekneköy Doğa parının bulunduğu bölgeden de çıkışı vardır.  Aynı bağlantı yollarını kulanarak İstanbulun her alanına ulaşmak mümkün.

kuzey-marmara-otoyolu-cekmekoy

Görüldüğü gibi Çekmeköye ulaşmak Yavuz Sultan Selim köprüsü ve bağlantı yollarıyla çok daha kolay. Çekmeköy Şile oto yolu ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve TEM oto yoluylada İstanbulun en çok ulaşım yolu imkanına sahiptir.

Çekmeköy Metro ulaşımı imkanınada yakın gelecekte sahip olacaktır.  Çekmeköy, Sancaktepe, Dudullu, Ümraniye, Üsküdar metro hatıyla değer kazanacak  İstanbulu’n yeşillikler arasındaki olan Çekmeköy  gözde yaşam alanlarından. Çekmeköy Gayrimenkul, Konut, Daire, İş yeri alacaklar için yatırım yapmayı düşünenler içinde tercih edilecek  yaşam alanlarından bir tanesi olarak öne çıkıyor.

Çekmeköy’de  Gayrimenkul, Konut, Villa, Daire, İş yeri almayı satmayı planlıyorsanız. Sizi bölgede  yıllardı hizmet vermekte olan Ekinox  Gayrinenku’le ulaşmanızı ve satmayı almayı ve kiralamayı  planladığınız gayrimenkuller için hizmet alabilirsiniz.

Ekinox Gayrimenkul Bize ulaşın  Tel: 0542 272 50 04   E-Posta : bilgi@ekinoxgayrimenkul.com

08 Eylül 2016
1.182 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?