Fiyatlar Yükselmeden Dudullu’da Şimdi Daire Almanın Tam Zamanı

Fiyatlar  Yükselmeden Dudullu’da Şimdi Daire Almanın Tam Zamanı

Konut sektöründe yaz Ramazan bayram derken bir durgunluk yaşanıyor. bundan 20-30 yıl önce emlak sektörü yazın canlanır kışın durgunlaşırdı. Son yıllarda bu tersine döndü. Emlak piyasası yaz aylarında durgun kış aylarında hareketli oluyor.

Ümraniye Dudullu’da bu böyle. Yaz ayları ve önümüzdeki kurban bayramı ve eylül ayında okulların da acılmasıyla piyasa hareketlenecek. Bu hareketlenme fiyatlara yansıyacaktır. Şu sıralar durgunluk sebebiyle daire fiyatları uygun durumda. Ümraniye, Dudulluda Daire almanın tam sırası. Fırsatı kaçırmayın.

Dudullu’da daire fiyatlarını etkileyecek bir başka olayda Ağostos ayı sonunda hizmete girecek. Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe metro hattıdır. Metro hizmete girdiğinde Dudulludaki daire fiyatları yükselecektir. Dudulluda daire fiyatlarını etkileyecek bir başka olayda Dudullu, Bostancı metro hattı. Yapımı hızla devam eden bu hat da önümüzdeki yıllarda hizmete girecektir.

Dudullu yıllardır emlak söktöründe yatırımcının ilgisini çekiyor. Geçmişte sanayi siteleri  İmes, Modoko, Keyap, Kadosan, Des ve Dudullu Organize sanayi bölgesi’nden dolayı tercih edilmiştir. Dudullu yapılam metro hatları ile, İstanbulu bir çok merkezine giden otobüsleri ile ve çevresinde içinde bulunan ana yollar, oto yollar vastasıyla  15 Temmuz Şehitler köprüsüne, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne ve Yavuz sultan Selim köprüsüne ulaşmak çok kolay. Dudullu dan Ankaraya TEM yolundan. Şile oto yolundan Şile’ye ulaşmak çok kolay.

Dudullu’da neden daire almalıyım?

Dudullu görüldüğü gibi iş, ulaşım imkanları yüksek bir bölge. Konut sektöründe  marka konut projeleriylede öne cıkan dudullu da  Sinpaş Manos, Sinpaş Avangarden, Sinpaş Gökorman (yeni başladı) Sinpaş aqua city,  Sur yapı Metrogarden, Sur yapı Şehir konakları, Ağaoğlu Eltes Güneşi, İdalist Kent, Sinpaş Centerlife, Evidea, görüldüğü gibi bir çok marka konut projesi Ümraniye, Dudullu bölgesindedir. Her nekadar bu konut siteleri Çekmeköyde diye satılsada değişmeyen gercek Ümraniye Dudulluda olmasıdır.

Dudullu’da  Daire Fiyatları

Dudulluda Konut projesi olan sitelerin yanında orta ve alt gelir gurupları içinde üretilmiş daireler vardır. Bu apartman daireleri genelde 2+1 – 3+1 – 1+1 ve dublek daireler olmaktadır. Bu tip dairelerin fiyatları 200.000, 250.000, 300.000, 350.000 TL ve dubleks daire fiyatları 500.000 cıvarında değişmektedir. Konut projelerinde daire fiyatları projeye göre değişiyor.

Dudullu Neresidir?

Dudullu 1980 yılına kadar Ümraniyenin köyü idi. Aşağı Dudullu, Yukarı Dudullu diye iki köy idi. 1980 Darbesi sonrası bölge üsküdara bağlı iki mahalle haline geldi. Dudullu Tepeüstün, Şerifali, Bu gün Ataşehir ilçesi sınırları içinde kalan  Yeni Çamlıca mahallesi, Türkiş blokları, İmar iskan blokları, İmes, Dudullu org, Esenşehir, Madenler,  Necipfazıl, Aşağı Dudullu, Yukarı Dudullu, Ademyavuz, Parseller, Huzur, Birlik mahallesi, Ihlamurkuyu gibi çok geniş bir alanır.

Gelecek Yazı Ümraniye, Dudullu Şerifali Çifliği

Ekinox Gayrimenkul

28 Ağustos 2017
857 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?