İnşaat Firmaları Konut Üretiyor Satış Durumu?

İnşaat Firmaları Konut Üretiyor Satış Durumu?

Ülkemizin bir çok bölgesinde ve İstanbulda olduğu  gibi Çekmeköy’dede inşaat firmaları konut üretimine devam ediyor. Çekmeköy’de konut stoğu hızla artmakta. Dolardaki artış  ve diğer olumsuz gelişmeler nedeniyle satışlarda bir yavaşlama var. Konut alıcıları doları bekliyor.

Her ne kadar doları bozarak liraya geçenler olsada satışlar yavaşladı. Doların yanında yapılan bir çok konut projesinde daha çok daire çıkarmak için yapılan planlarda ortaya çıkan kulanışsız daireler ve daire sahiplerinin ve inşaat firmaları’da daha çok kazanma hırsından kaynaklanan fiyat artışları da etken oluyor.

Çekmeköy’de Daire Satışları Nasıl Daha Hızlı Yapılır?

Proje yapılırken kulanışlı bir plan yapılmalı. Çok daire yapalım diye kulanışsız  olmamalı. İki oda Salon bir daire en az 85 metre olmalı. Planlarken bu daire nasıl kulanışlı olur diyede hesap yapılmalı. Çekmeköyde Gezdiğimiz bazı daireler kulanış bakımından çok kötü. Bazen bir mutfak geziyorsun buzdolabı koyacak yer yok. Banyo yine aynı durumda oluyor. İnşaat firması satılık daire yapıyor. Banyoya bir banyo dolabı duşa kabin koymuyor. fakat yinede fiyatı yüksek tutuyor.

İnşaat firmaları dairesini daha hızlı kolay satmak için ne yapmalı?

Çekmeköyde satılık daire yapan inşaat firmaları plan yaparken özen göstermeli. Daire için ayırdığınız anla 80 metrenin altındaysa firma 1+1 daireyi tercih etmeli. İki oda salon için 80 metre 100 metre arasında 2+1  daireyi tercih etmeli. Üç oda salon bir dairede 100 metre ve üzerinde olmalı. Firma eğer 95 metreye üç oda salon sığdırırsa bunu müsteri beğenmiyor. Küçük küçük odalar.Küçük mutfak ve banyolar. İstenilen fiyat yüksek metrekare küçük. Bu durumda olan bir çok daireler satış için müşteri bulamıyor. Aylar değil yıllarca bekliyor. Satmakta ve kiraya vermekte sorunlu oluyor.

Çekmeköyde En Kolay Satılan Daireler Hangileri?

Çekmeköyde en kolay satılan daireler planlı geniş ferah daireler daha kolay ve çabuk alıcı buluyor. Çekmeköyde iskanı alınmış sorunsuz tamamlanmış ve daire sahiplerine teslim edilmiş daireler. Apartman girişinden başlayarak kulanışlı geniş merdiğenler. Bu merdiğenlerin bir havalandırması olmalı. Apartmana girilgiğinde merdiğen havasız olmamalı. Asansör küçük olmamalı. Asansör 4 kişilik yazıyor fakat iki kişi zor sığıyor. Hiç kimse böyle bir yerden daire almaz. Asansör alanı planda büyük asansör yapılırken fiyatı biraz daha az olsun diye kabin küçük yapılıyor.

Çekmeköyde Satılık Daire Nasıl Satarım ?

Hangi Gayrimenkul Firmasına Versem Satışlar Hızlanır?

Ekinox Gayrimenkul Sizinde dairelerinizi Satmaya Taliptir.

Çekmeköyde Satılık Dairelerimi Neden Ekinox Gayrimenkul Eliyle Satayım?

Ekinox Gayrimenkul tecrübesiyle ve İnternet siteleriyle bir adım önde. Ekinox internet siteleri. www.ekinoxgayrimenkul.com ve www.ekinoxemlak.com web siteleriyle daha geniş kitlelere sunuyor. projenizi yaptınız satış için ofis açtınız kendi ofisinizde var bekliyorsunuz ki yoldan geçen müşteri size uğrasın. Onlarca inşaat firması var yoldan geçen hangi projeye uğrayacak?

Sahibinde  alan aldınız.Çekmeköy de sahibinden  sizin gibi  yeri olan yüzlerce emlakcı ve inşaat firması içinden müşteri sizi nasıl bulacak? Burada ilanınızı görünür alana getirmek için artı ödeme yapmanız gerekli. Başkası sizden çok ödeme yaparsa sizin verdiğiniz parada boşa gidiyor.

Ekinox Gayrimenkul İki web sitesinin yanın da çözüm ortağı olan internet sitelerin de projeyi ve firmanızı da tanıtarak satışları hızlandırıyor.Firmanızda tanıtılıyor.

İşte Web Sitelerimi

www.ekinoxgayrimenkul.com   İlanlarımızı yayınladığımız sitemiz çekmeköyde satılık daire aramalarında Google birinci sayfada cıkar.

www.ekinoxemlak.com

www.emlakdergisi.net  www.emlakmagazin.net , www.cekmekoy34.com , www.umraniye34.com

Emlak dergisi ve diğer web sayfalarımız. Çekmeköyde satılık daireler ilanının yanında firma tanıtımınız için makale yazılır. Bu size daha sonra alacağınız kat karşılığı görüşmelerinizde sizi öne geçirecektir.

Bize ulaşın:   bilgi@ekinoxgayrimenkul.com , bilgi@ekinoxemlak.com  0542 272 50 04

13 Aralık 2016
1.042 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?