İstanbulun yükselen değeri Çekmeköy Nişantepe

İstanbulun yükselen değeri Çekmeköy Nişantepe

İstanbulun yükselen değeri Çekmeköy de ulaşımın otoyolların merkezindeki mahallesi Nışantepede yatırım yapmanın tam zamanı.

Çekmeköy Nışantepe Şile otoyolu üzerin de. Yavuz Sultan Selim köprüsü bağlantı yolu olan Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kavşağında olan Çekmeköy Nışantepe mahallesinde arsa almak arsa yatırımcıları için tavsiye edeceğimiz bir bölge.

Nışantepe bölgesi Ünüversitesi, Özel okulları, Devlet okulları, Villa projeleri, Emlak Konut alemdağ projesi ile önecıkıyor. Bölgede bir çok proje için de çalışmalar ve görüşmeler yapılıyor.

Nışantepe mahallesinde son satılık büyük parseller şu sıralar satışta. Çekmeköy Nışantepe mahallesinde satılık arsalar. Müstakil tapulu imarlı 920 metre olan arsa Ekinox Gayrimenkul tarafında 2.150.000 TL den satışa sunulmuştur. Çekmeköy Nışantepe mahallesinde bir diğer satılık arsa da 7.100 metre müstakil tapulu imarlı arsa. Bu arsa konut ve bölgenin özelliğine uygun olarak  özel okul yapmaya uygundur. Bölgede inşaat halinde olan okul projeleri de vardır. Bu büyük arsa da Ekinox Gayrimenkul tarafından 15.000.000TL den satışa sunulmuştur.

Çekmeköy de Konut almak, kiralamak, konutunuzu satmak kiraya vermek istiyorsanız. Arsanızı satmak, kat karşılığı vermek istiyorsanız tüm emlak alım satım işlerinizde bizi arayın. Bölge hakkında bilgi almak için mesajlarınızı yollayınız bilgi@ekinoxgayrimenkul.com

07 Aralık 2017
679 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?