KAT KARŞILIĞI ARSALAR ARANIYOR

KAT KARŞILIĞI ARSALAR ARANIYOR

Kat karşılığı arsalar aranıyor. Kentsel dönüşüm alanları aranıyor

Arsanız var  kat karşılığı vermek istiyorsunuz. Eviniz var eski dönüşüm yaptırmak istiyorsunuz. Kaliteli iş yapacak ve zamanında evinizi teslim edecek bir müteahhit arıyorsunuz.  Arsanızın imarı konusunda bilgi almak istiyorsunuz. Yapmanız gereken Ekinox Gayrimenkulu aramak veya gelip bir kahvemizi içmek. Siz kahvenizi içerken işinin uzmanı  tarafından arsanıza kaç daire çıkar ne kadar metre olur kaç kat olur bu konularda bilgilendirelim.

Piyasana yüzlerce kat karşılığı inşaat yapan  insan var. Bazı yapılan binalara bakıyoruz modern gecekondu. Neden modern gecekondu?

Ben mütehhitim diyerek inşaat yapıyorlar. Ya bodrumu su alır. Ya çatısı akar. Yada tuvalete basamakla girersin. Yani mütehhit olmadıkları ve yanlızca para ile bu işi yaptıklarından dairenin zeminini dahi düzgün yapamazlar. tuvalete banyoya basamakla girersin.

Sizde işinizi gerçek bir mütehhide yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken Ekinox Gayrimenkule gelin.

Çekmeköy, Taşdelen, Ümraniye, Dudullu, Sancaktepe, Şerifali, Samandıra,  ve İstanbulun tümünde çeşitli büyüklükte kat karşılığı arsalar aranmaktadır.

Mütehhitlerimiz referaslı yaptıkları işler kaliteli.  Sat yapcı değil yap satıcıdırlar. İnşaatınızı öz sermayeleriyle yapma güçleri vardır.

Arsanız veya evinizin dönüşümü için ödeme yapılması gerekiyorsa bunu yapacak mütehhitlerimiz vardır. Yapılan ödemeler size düşen yüzdelikten düşülür.

02 Haziran 2015
897 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?