Ümraniye de Konut Fiyatları

Ümraniye de Konut Fiyatları

Ümraniye geçmişten bu güne emlak yatırımcısı tarafından en çok tercih edilen yaşam alanlarından bir ilçe olmuştur.Son yıllarda yapılan konut projeleri ile öne çıkan Ümraniye ilçesi gelişimini sürdürüyor. Ümraniye kentsel dönüşüm ile yenileniyor. 

Ümraniye son yıllarda yapılan  kamu ve özel sektör tarafından yapılan yatırımlar ile değerine değer katıyor. Bu yatırımlardan bazıları.

Ümraniye de yapılan yatırımlar

Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 29 Mayıs Üniversitesi Ümraniye yerleşkesi, Ümraniye, Üsküdar Metrosu, Ümraniye-Dudullu-Bostancı Metro Hattı, Ümraniye- Ataşehir- Göztepe metro hattı,

Ümraniyede yen konut projeleri

Sinpaş Narlı bahçe evleri, Sur yapı Şehir Konakları,Meydan Evleri projesi Ümraniye Tepeüstü, Site mahallesi Alize Kapadokya projesi, Sinpaş Finans Şehir, Beyce Konakları projesi , Aze Tower, Avrupa Konutları Yamanevler, Orya Park.

Avrupa Konutları Yamanevler

Markalı konut projelerinin yanın da irili ufaklı bir çok kont projesi yapılmaktadır.

Ümraniyede Satılık Daireler

Ümraniye ilçesinde her bütceye uygun konut bulmak mümkün. Markalı konutlarda proje ve yapan inşaat firmasına göre konumuna göre fiyatlar değişmektedir.

Küçük inşaat firmaları tarafından yapılan apartman konutlarda yine kaliteye konumuna göre fiyatlar değişmektedir. Ümraniye de konut fiyatları 250.000 Tl den başlamaktadır. Bütçenize göre bir konut da sizin için vardır.

Ümraniye’de konut almak istiyorsanız güvenilir bir gayrimenkul emlak firması ile iletişime geçiniz. Emlak firması bölgesinde yapılan konut projeleri ile ilgili bilgi sahibidir.

Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe, ve diğer bölgelerde emlak alım satım kiralama işleriniz için Ekinox Emlak. 

www.ekinoxemlak.com      bilgi@ekinoxemlak.com

08 Ocak 2019
564 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?