Ümraniye de Konutlar Metro Hatları İle Değerleniyor

Ümraniye de Konutlar Metro Hatları  İle Değerleniyor

Ümraniye de Konutlar Metro Hatları İle Değerleniyor

Geçmişten günümüze Emlak Gayrimenkul alım satımının en çok yapıldığı bir ilçe olan Ümraniye son yıllarda peş peşe temeli atılan ve yapımı hızla devam eden metro hatları ile konut yatırımcısının tarafından en çok tercih edilen bölge oldu.

İstanbul Anadolu yakasının ikici metrosu olan Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe Metrosu. Bu metro hattı Üsküdar, Ümraniye Yamanevler durağı arası  hizmete girdi. Yamanevler, Dudullu, Çekmeköy arası çalışmaları devam ediyor.Bu  bölüm 2018 Haziran sonunda hizmete girmesi plananıyor.

Dudullu-Bostancı metrosu

Dudullu,Bostancı Metro hattı 90 saniyede bir sefer yapacak ve hattın yolculuk süresi 21 dakika olacak. Üsküdar-Çekmeköy hattında olduğu gibi sürücüsüz metro hizmet verecek. Hattın tamamlanmasıyla; Modoko’dan Eminönü’ne 28 dakikada, İçerenköy’den Taksime 35 dakikada, Kayışdağı’ndan Kadıköy’e 19 dakikada ve Parseller Mahallesinden Bostancıya da 21 dakikada kesintisiz ulaşım sağlanabilecek.

Ümraniye Ataşehir Göztepe Metro Hattı

Ümraniye’den Göztepe’ye uzanacak olan Ataşehir, Ümraniye metro hattı, M4 Kadıköy-Kartal hattının mevcut Yen Sahra istasyonu ile yapım aşamasında olan M5 Üsküdar Ümraniye Çekmeköy hatının Çarşı istasyonu ile entegre olacak.Göztepe-Ataşehir-Ümraniye metro hattı dudullu Bostancı metro hattı ile de bir bağlantısı olacak.


Ümraniye Soyak Yenişehir Konutları Ümraniye Site Mahallesi

Ümraniye de Satılık Daireler

Ümraniyede satılık daireler değer kazanıyor. Metro hizmete alındıkca konut yatırımcıları tarafından yatırım yapılıyor. Ümraniyede konut  yatırımı yapmayı düşünen ve aldığı daire,dükkan,ev leri pirim yapsın istiyorsanız şimdi tam sırası. Fiyatlar yükselmede sizde konu yatırımınızı yapın ve karlı çıkın. Metro hatları 2018, 2019 yıllarında hizmete girecek. Hatların hizmete girmesiyle fiyatlar yükselecek sizde yatırımınızı şimdi yapın. Ümraniyede satılık daireler için Ekinox Emlak aramanız veya mesaj yazmanız yeterli. Ümraniyede Emlak alım satım kiralama işlerinizde.

Ekinox  Gayrimenkul   0542 272 50 04  bilgi@ekinoxgayrimenkul.com

03 Mart 2018
639 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?